Trening piłkarski | Forum sportowe | Forum piłkarskie | Piłka nożna

Wszystko o piłce nożnej, piłka nożna dla każdego, forum o dużej zawartości sportu

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-11 22:09:10

karol28
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 7

mam szanse?

moja historia jest taka zacząłem grać w wieku 7lat wczesniej mnie to nie interesowało tak jak cały sport mogłem przregapiłem tak wiele sukcesów małysza i wogóle zawsze w postawówce grałem niżle ale przez to że byłem dośc gruby wolniej biegałem oczywiście przez przesady miałem czas 12 sek na 60 m słabo .
w 4 klasie zagrałem na zawodach z drugą szkołą w gminie to był puchar gminy jakby nie było przegraliśmy 7:1
słabo zagraliśmy to była kompletna porażka potem jak przypadkowo 4  kolegó kturzy tam grali jeden w miejscowośc ktura była blisko mnie i pozostali do niego przyjechali graliśmy razem zstarszymi kolegami  i byłem z nich najlepszy strzeliłem pomimo swojego biegu kilka bramek i to było na luzie zupełnie inaczej sie grało ale dalej w 5 klasie muj kuzyn wybierał skład nie wybrał mnie on był w 6 i był najlepszy ze szkoły więc wybierał nawet na rezerwe bo raczej 5klasisci są na rezerwie wielu z tych co grali w tym wieku już nie grają palą fajki potem w 6 klasie byłem na rezerwie a to było dla mnie wielkie upokorzenie bo w 6 klasie powinienem być w podstawowym nie zagrałem ani minuty wogóle nikt z rezerwy nie zagral w połowi było w2:0 potem byli zmęczeni i przegralio 3:4 koniec podstawówki .
zaczęło sie gimnazjum w gimnazjum był pan od wfu ktury ciągle chciał grać w gałe więc gralismy ja nie mogłem sie przełamać strzeliłem kilka bramek w roku szkolnym  ale to nie to samo zagrać dobry mecz  chodziłem na sks to takie kółko sportowe  ale tam byli 3 klasiśc no 2 klasy biegali jak niewiem co ale ja byłem wolny strasznie  no i nic ciekawego nie pokazałem .
2 klasa gim zmienił sie nauczyciel mniej gralismy na wf w piłke prawie nic ten nauczyciel wiele nas nauczył ale jak graliśmy w piłke wciąz byłem wolny w połowie roku zacząłem sie troche odxhudzać ale nie wytrzymałem długo w wakacje wiele zrozumiałem że piłka opiera się na biegu przede wszystkim .
teraz jestem w 3 klasie schudłem dosyć dużo poniewaz mniej jem i cięzko trenuje coraz lepiej gram na wf jestem zawodnikiem ktury żyje z podań ostatnio błysłem nieżle strzeliłem 3 bramki na wf a moja drużyna zdobyła ich 5 chce grać w klubie ale nie ma w oklolicy żadnego najbliżej 20 km a ojciec mnie nie bedzie woził mam 15 lat czy mam jakies szanse chce zacząc za rok jak pujde do szkoły w miejscowośc gdzie jest klub.

Offline

 

#2 2012-03-29 09:32:59

Daniell626
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-29
Posty: 8

Re: mam szanse?

Trenuj ciezko i musisz sie odchodzic jesli masz zamiar grac gdzies w klubie. Faktycznie szybkosc w wiekszosci przypadkach jest najwazniejsza , ale liczy sie tez technika, dribling , uderzenie.

Offline

 

#3 2012-05-23 11:17:15

ulf
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 4

Re: mam szanse?

Szansa zawsze jest, jak ci będzie rzeczywiscie zależec i przyłożysz się mocno do treningow to kto wie.

Offline

 

Stopka forum

tylko w aBajt hosting www serwery Powered by PunBB


hosting.pro-linuxpl.com: profesjonalny hosting


serveradmin.pl: serwery dedykowane


vps.serveradmin.pl: serwery vps


www.linuxpl.com: tani hosting www


© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson